SILOSY

Silos to jeden z podstawowych elementów składowych, wykorzystywany do przechowywania materiałów sypkich, wykonany jako konstrukcja stalowa samonośna. Występują w zabudowie pojedynczej lub szeregowej zwanej baterią.
Wyposażeniem standardowym każdego silosu jest drabina z podestem spoczynkowym i pałąkami oraz poręcze. Ponadto przewód załadowczy, lej spustowy oraz króćce pod osprzęt SCUTTI, silos dostępny w kolorystyce RAL. Silosy są dostarczane na plac budowy w dwóch wersjach: jako elementy do złożenia, gdzie budowa modułowa oraz przejrzysta instrukcja montażu pozwala na samodzielny montaż lub gotowe z wyposażeniem do montażu na fundamentach lub ramach mobilnych.

 

  • Wykonane zgodnie z przepisami UNI 10011, DIN 1055, DIN 4113 standard
    Wykonanie standardowe nie jest przeznaczone dla terenów zagrożonych występowaniem trzęsień ziemi (wykonanie specjalne na zamówienie)
  • Wykonanie ze stali normowanej zgodnie z UNI 7070-723 standard
  • Łączenia spawane, szczelne i odporne na działanie wody
  • Śrutowanie SA 2,5
  • W skład standardowej powłoki malarskiej wchodzi: powłoka gruntująca 60 mikronów, powłoka kryjąca na bazie syntetycznej 60 mikronów – tylko z zewnątrz wg RAL. Seria SP posiada również powłokę gruntującą od wewnątrz 60 mikronów
  • Wszystkie silosy posiadają dokumentację techniczno-ruchową i deklarację zgodności.

Silosy przeznaczone do magazynowania materiałów sypkich o ciężarze właściwym do 1.4 kg/l (opcjonalnie 1,6 kg/l) posiadają szeroką paletę pojemności od 23 do 2700 m3, przy średnicy od Ø2380 do Ø12500 mm.

Silosy firmy SCUTTI są dostępne w czterech typoszeregach.

SILOS seria SP

SILOS SERIA ST

SILOS seria SM

SILOS seria M

Scutti Polska
Ul. Świerkowa 18
Ligota Górna
46-200 Kluczbork
Tel. +48 77 4183700
E-mail: [email protected]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.