Firma

SCUTTI S.R.L.

Firma SCUTTI S.R.L., wcześniej pod nazwą „SCUTTI NICOLA costruzioni meccaniche” powstała w roku 1967 w miejscowości Casoli, położonej w malowniczym regionie Abruzji w środkowej części Włoch. Początkowo oferta firmy opierała się głównie na produkcji silosów na potrzeby rynku europejskiego.

Od roku 1992 firma poszerzyła gamę oferowanych produktów o podajniki, filtry odpylające, przepustnice oraz inny osprzęt stosowany w podawaniu i magazynowaniu materiałów sypkich. Równocześnie firma rozpoczęła ekspansję na rynku zagranicznym, w chwili obecnej firma posiada swoje przedstawicielstwa na 4 kontynentach m.in. w Chinach, Tajlandii, Malezji, Indiach, Arabii Saudyjskiej, Izraelu, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgi, Szwajcarii, Brazylii, Argentynie, Chile, a od 2006 roku również w Polsce.

SCUTTI POLSKA

Firma rozpoczęła działalność w styczniu 2006 r. SCUTTI Polska jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy SCUTTI na terenie Polski. Bazując na wieloletnim doświadczeniu pracowników oraz doskonałej znajomości rynku firma stawia na jakość oferowanych produktów i usług.
Wszystkie zamówienia dostarczane są do kontrahentów naszym własnym transportem, co zawsze jest gwarancją terminowych realizacji zamówień.
Nasi klienci mogą również liczyć na pełne i fachowe doradztwo techniczne, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz na pomoc w instalacji naszych komponentów.
Naszym priorytetem jest osiągnięcie trwałego zadowolenia naszych Klientów poprzez dostosowanie do wymogów rozwijającego się rynku i ukierunkowanie na potrzeby odbiorców.
Scutti Polska
Ul. Świerkowa 18
Ligota Górna
46-200 Kluczbork
Tel. +48 77 4183700
E-mail: [email protected]

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności.